GłównaWiadomościJesteś zainteresowany dotacją na wymianę pieca? Termin zgłoszeń przedłużony

Jesteś zainteresowany dotacją na wymianę pieca? Termin zgłoszeń przedłużony

-

Termin naboru deklaracji badających zainteresowanie mieszkańców gminy Ciechanów udziałem w projekcie pozwalającym na dofinansowanie wymiany urządzeń grzewczych zostaje przedłużony.

Przypomnijmy, że gmina Ciechanów będzie ubiegać się o dofinansowanie wymiany kotłów oraz budowy instalacji odnawialnych źródeł energii – instalacji fotowoltaicznej oraz kolektorów słonecznych. Mieszkańcy, którzy są zainteresowani wymianą starych pieców na bardziej ekologiczne, mogą składać jeszcze deklaracje. Termin został przedłużony do 13 kwietnia.

- R E K L A M A -"))

Realizacja projektu uzależniona jest od uzyskania dofinansowania ze środków unijnych. Gmina Ciechanów ubiegała się będzie o dofinansowanie w wysokości 80 proc. netto kosztów kwalifikowanych na wymianę urządzeń grzewczych oraz zakupu i dostawy instalacji. Pozostałe koszty realizacji przedsięwzięcia stanowić będzie wkład własny mieszkańca.

O uczestnictwo w realizacji projektu mogą ubiegać się jedynie osoby fizyczne mieszkające na terenie gminy.

 Osoby zainteresowane udziałem w projekcie powinny w terminie  od 14 do 31 marca wypełnić i osobiście złożyć w urzędzie deklarację uczestnictwa. Formularze dostępne są w  pokoju nr 15 , na stronie internetowej www.gminaciechanow.pl oraz u sołtysów. Wszelkie informacje związane z projektem można uzyskać także pod numerem telefonu 23-672-22-10 wew. 115.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A