GłównaWiadomościJuliusz Erazm Bolek gościem Kawiarni Artystycznej

Juliusz Erazm Bolek gościem Kawiarni Artystycznej

-

Warto czasem oderwać się od szarej codzienności i odkryć magiczny świat poezji. Dla tych, którzy jeszcze nie znają jego wierszy, spotkanie z Juliuszem Erazmem Bolkiem może stać się początkiem przygody ze słowem. Obeznani z jego twórczością, będą mieli okazję odkryć ponownie utwory Juliusza.

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie zaprasza na wieczór literacki z Juliuszem Erazmem Bolkiem z Warszawy. Spotkanie odbędzie się w ramach Artystycznej Środy, 11 kwietnia o godzinie 18.00.

- R E K L A M A -"))

Juliusz Erazm Bolek jest laureatem statuetki „Złote Pióro”– nagrody Światowego Dnia Poezji ustanowionego przez UNESCO, za tom poetycki „Corrida”. Artysta uprawia poezję miłosną, filozoficzną, refleksyjną i satyryczną. Jest twórcą nowych gatunków literackich m. in. wiersza dialogowego i EFP – tzw. emaliowanych felietonów poetyckich. Wynalazca nowej, opatentowanej formy książki „bodybook”, która umożliwia zawieszenie książki na szyi. Jest redaktorem naczelnym Niezależnego Pisma Artystycznego „ENIGMA. Ludzie*Sztuka*Myśli”.   Należy również do Związku Literatów na Mazowszu, który jest współorganizatorem spotkania.

Kawiarnia Artystyczna, wstęp wolny

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A