niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaKasa Urzędu Gminy w Opinogórze Górnej przeniesiona

Kasa Urzędu Gminy w Opinogórze Górnej przeniesiona

-

Od dnia 12 lipca br. urząd gminy uruchamia funkcjonowanie kasy urzędu na parterze budynku.

-Zapraszamy do dokonywania wpłat gotówkowych podatków oraz innych opłat lokalnych. Informujemy również, że w kasie urzędu można dokonywać płatności bezgotówkowych przy użyciu kart bankowych. Kasa urzędu czynna w godzinach funkcjonowania urzędu gminy. Wpłaty gotówkowe realizujemy w godzinach 7.45 do 13.00 natomiast wpłaty bezgotówkowe w godzinach 7.45 do 15.45 – informuje samorząd

- R E K L A M A -"))

Fot. pixabay

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A