GłównaTemat dniaKierownik Małgorzata Milewska z PCKiSz zastępcą dyrektora

Kierownik Małgorzata Milewska z PCKiSz zastępcą dyrektora

-

Zarząd Powiatu powołał Małgorzatę Milewską na stanowisko Zastępcy Dyrektora na wniosek  Dyrektora Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie Anny Smolińskiej
-Na wniosek Dyrektora Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie Pani Anny Smolińskiej, Zarząd Powiatu powołał na stanowisko Zastępcy Dyrektora, dotychczasową Kierownik Działu Kultury i Sztuki i wieloletniego Pracownika Centrum – Panią Małgorzatę Milewską. Serdecznie gratuluję i życzę wielu sukcesów na nowym stanowisku – informuje starosta ciechanowski Joanna Potocka-Rak.
Fot. FB Joanna Potocka-Rak.
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A