GłównaWiadomościKogo czeka druga tura

Kogo czeka druga tura

-

Nie wszystkie gminy w powiecie ciechanowskim poznały swoich włodarzy. Na kandydatów na wójtów gminy: Ciechanów, Sońsk oraz Ojrzeń czeka II tura wyborów.

gmina Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Obecny wójt Marek Kiwit otrzymał 1 375 głosów (42,29 proc.). Na Anna Żebrowską zagłosowało 1 180 wyborców (36,30 proc.) wyborców.

gmina Sońsk

Wiadomo również, że będzie druga tura w gminie Sońsk. Zmierzą się w niej dotychczasowa wójt Marzena Ślubowska, która zdobyła 1239 głosów oraz Jarosław Muchowski – 1523 głosy.

gmina Ojrzeń

Obecnie urzędujący wójt Zdzisław Mierzejewski otrzymał 1 092 głosy. Swój głos na niego oddało 48,71 proc. wyborców. Jego przeciwnikiem w drugiej turze będzie Jacek Biliński, który uzyskał 15,79 proc.  (354 głosy).

II tura wyborów zaplanowana jest na 4 listopada.

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A