Główna Wiadomości Kolejne szkolenie redukujące punkty karne już niedługo!

Kolejne szkolenie redukujące punkty karne już niedługo!

-

WORD w Ciechanowie po raz kolejny organizuje szkolenie redukujące punkty karne.  Znów macie szansę „odzyskać” ich aż sześć! Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia o godz 14.00.

Zasada ta nie dotyczy jednak wszystkich kierowców. Udziału w szkoleniu nie wezmą kierowcy „młodzi” tzn. będący w okresie jednego roku od dnia wydania prawa jazdy po raz pierwszy, a także ci, którzy mają na swoim koncie więcej niż 24 punkty karne. Redukcja punktów karnych możliwa jest nie częściej niż raz na pół roku.

Jak informuje WORD, w Ciechanowie nie brakuje  kierowców, którzy pojawiają się dwa razy w roku , by uczestniczyć w kursie. To zarówno piraci drogowi, jak i zwykli kierowcy, którym z racji pokonywania dużych tras, częściej zdarza się „nadziać” na radar lub fotoradar.
- R E K L A M A -"))

Szkolenie polega na jednorazowym spotkaniu z policjantem i psychologiem. Odbywa się w formie prelekcji, pogadanki przy wykorzystaniu środków audio-wizualnych. Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje zaświadczenie wydane przez Dyrektora WORD, WORD Ciechanów przesyła informację o odbyciu szkolenia do właściwej jednostki policji, na podstawie której Komendant Wojewódzki Policji prowadzący ewidencję punktów karnych zmniejsza liczbę punktów karnych o sześć.

Szczegółowych informacji w tym zakresie udziela WORD Ciechanów pod numerami telefonów  23 672 41 41, 23 673 57 00 wew 105 lub 101

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A