GłównaNa sygnaleKolejne zatrzymania z narkotykami. Mężczyźni dziś usłyszą zarzuty

Kolejne zatrzymania z narkotykami. Mężczyźni dziś usłyszą zarzuty

-

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom za posiadanie narkotyków. Mężczyzn zatrzymali ciechanowscy funkcjonariusze policji na ul. Armii Krajowej i na Placu Kościuszki

Funkcjonariusze z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową wczoraj o godz. 14:40  zatrzymali osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. Kontroli został poddany samochód, którym się poruszali.  Podczas wykonywanych czynności policjanci znaleźli biały proszek zarówno przy kierującym jak i przy pasażerze pojazdu. Dodatkowo istniało podejrzenie, że 31-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego kierował samochodem pod wpływem substancji psychotropowych. Od kierowcy została pobrana krew do badań.

- R E K L A M A -"))

Wstępne badanie zabezpieczonych  substancji wskazało, że jest to amfetamina. 38-letni pasażer opla już usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych. 31-letni kierowca spędził noc w policyjnym areszcie, dziś usłyszy zarzuty. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Jeżeli badanie krwi potwierdzi obecność substancji psychotropowych odpowie on również z art. 178a kk za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności zakaz prowadzenia pojazdów na min. 3 lata i wysoka nawiązka pieniężna.

Tego samego dnia o godz. 22:30 policjanci podejmujący interwencję na Placu Kościuszki znaleźli tym razem susz roślinny u 19-latka. Badanie narkotestem wskazało, że zabezpieczona substancja zawiera THC czyli substancję zabronioną przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. Młodemu mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności  za posiadanie środków odurzających. 19-latek dziś usłyszy zarzuty.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A