niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaKolizja trzech aut w Ciechanowie

Kolizja trzech aut w Ciechanowie

-

Do zdarzenia doszło 15 września o godz. 21:41 w Ciechanowie,  na ul. Niechodzkiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali kolizje trzech samochodów osobowych: Citroen DS, Porsche Cayene oraz Lexus RX 200t. Pojazdami podróżowali jedynie kierowcy- nie odnieśli żadnych obrażeń. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Powstały wyciek został usunięty przy pomocy sorbentu. Z jezdni usunięto pozostałości powypadkowe. W działaniach trwających 34min udział brały dwa zastępy straży pożarnej.

Fot. KP PSP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A