GłównaNa sygnaleKolizja w Czeruchach. Ucierpiały dwie osoby

Kolizja w Czeruchach. Ucierpiały dwie osoby

-

17 kwietnia na drodze nr 615 w Pniewie – Czeruchach gm. Regimin doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych i autobusu. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby.

Jak informuje ciechanowska straż pożarna – w zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby tj. pasażerka Golfa, która znajdowała się w samochodzie na siedzeniu pasażera (była przytomna, bez widocznych obrażeń zewnętrznych) oraz jeden z pasażerów Poloneza. Strażacy udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy, jednocześnie zlikwidowali wycieki płynów eksploatacyjnych, odłączyli zasilanie w pojazdach.

- R E K L A M A -"))

Na czas trwania akcji droga została zablokowana. Przybyły ZRM przejął poszkodowanych, udzielił im pomocy, a w efekcie do szpitala przewieziona została pasażerka Golfa.

Autobusem poruszał się jedynie kierowca. Pojazd nie został uszkodzony.

W tej chwili nieznane są dokładne przyczyny kolizji.

Akcja z udziałem zastępu 2 zastępów straży pożarnej z JRG Ciechanów oraz 2 z OSP Lekowo trwała 1 godz. 17 min.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A