Główna Wiadomości Kompleks sportowy przy SP nr 7 prawie gotowy

Kompleks sportowy przy SP nr 7 prawie gotowy

-

Prace nad budową ogólnodostępnego kompleksu sportowego przy ul. Czarnieckiego 40 są już na ukończeniu. Trwa wylewka nawierzchni bieżni. Na nowym boisku do piłki nożnej układana jest sztuczna trawa. Zmodernizowano boisko wielofunkcyjne, zostały tam do zamontowania piłkochwyty. Wykonano oświetlenie terenu, wybudowano system kanalizacji deszczowej oraz drenażowej, niebawem pojawią się skocznie, rzutnia do pchnięcia kulą i elementy małej architektury.

Zakończenie robót przewidziane jest w połowie października. W ramach inwestycji powstaje boisko (o wymiarach 70 m na 45 m) do piłki nożnej z wrysowanymi liniami bocznymi. W trakcie jest układanie nawierzchni z trawy syntetycznej. Zamontowano piłkochwyty o wysokości 6 m oraz tuleje do bramek. Ustawione zostaną bramki o wymiarach 2 m na 5 m.

Wokół boiska tworzona jest poliuretanowa 300-metrowa 4-torowa bieżnia okólna o szerokości toru 122 cm. Obecnie wylewana jest nawierzchnia, na której zostaną namalowane linie oddzielające tory.

- R E K L A M A -"))

Jeżeli chodzi o boisko wielofunkcyjne, dotychczas istniejące z nawierzchnią sportową zostało przebudowane i rozbudowane oraz zyskało nawierzchnię poliuretanową. Zostały już wrysowane linie boiskowe, obiekt wyposażono w sprzęt sportowy (tuleje, słupki, siatki). Boisko to będzie służyło do gier zespołowych. Niebawem instalowane będą piłkochwyty.

W ramach inwestycji przewidziane są dwie skocznie do skoku w dal oraz rzutnia do pchnięcia kulą. Ustawiony zostanie także stojak z wiatą na rowery, pojawią się ławki, kosze na śmieci, utworzone będą utwardzone dojścia do boiska i pozostałych obiektów sportowych oraz pochylnia dla niepełnosprawnych,

Powstający kompleks sportowy będzie większy od tego wybudowanego przy ul. 17 Stycznia. Większe będzie boisko, dłuższa będzie bieżnia. Boisko to będzie spełniać licencyjne wymogi do rozgrywania meczów mistrzowskich drużyn młodzieżowych.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A