niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaKoncert Pawła Domagały w PCKiSz

Koncert Pawła Domagały w PCKiSz

-

Absolutny HIT za zakończenie wakacji

Koncert Pawła Domagały aktora teatralnego i filmowego, wokalisty, muzyka już 30 sierpnia

- R E K L A M A -"))

Artysta gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. W wykonaniu artysty usłyszycie takie hity jak „Weź nie pytaj”, „Wystarczy ja” czy „Jestem tego wart”

Bilety już w sprzedaży!

☑ 110 zł w przedsprzedaży

☑ 130 zł (od 23.08)

Dostępne w Kasie Kina oraz online: www.pckisz.pl

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A