Główna Wiadomości Koncert Quebonafide przeniesiony?

Koncert Quebonafide przeniesiony?

-

Quebonafide, czyli pochodzący z Ciechanowa Kuba Grabowski, jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny hip-hopowej wystąpić ma już 1 maja w Ciechanowie. Koncert odbyć miał się na zamkowym dziedzińcu. Padła jednak propozycja jego przeniesienia.

Pomysł przedstawił na wczorajszej sesji rady miasta radny Jerzy Racki, który nie ukrywał zaniepokojenia tłumem jaki może pojawić się na koncercie.

- R E K L A M A -"))

-W Ciechanowie ten koncert jest zupełnie bezpłatnie. Mam obawy, że dziedziniec Zamku Książąt Mazowieckich po prostu nie pomieści wszystkich chętnych na ten koncert. Ze względów przede wszystkim bezpieczeństwa, ale również z uwagi na to, że ci którzy zostaną przed bramami zamku będą mocno niezadowoleni z tego powodu, proszę władze miasta o rozważenie takiej opcji, żeby ten koncert odbył się na błoniach.

Z uwagi na ograniczoną przestrzeń, przed zamkiem miasto zdecydowało się na ustawienie telebimu, na którym transmitowany będzie koncert. Miejsce koncertu nie ulegnie jednak zmianie, a taką decyzję podjął sam artysta.

– Zamek Książąt Mazowieckich to lokalizacja, która była brana pod uwagę od samego początku planowania koncertu. Jest to miejsce piękne, unikatowe, a dodatkowo ważne dla Kuby. – podkreśla Piotr Zawałkiewicz, manager Quebonafide.

Wstęp na koncert będzie bezpłatny. Start godz. 19:00.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A