GłównaWiadomościKongres gospodarczo-samorządowy już w poniedziałek! Premiera Mateusza Morawieckiego nie będzie

Kongres gospodarczo-samorządowy już w poniedziałek! Premiera Mateusza Morawieckiego nie będzie

-

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom posłanki Anny Cicholskiej, premier Mateusz Morawiecki nie weźmie udziału w Kongresie Gospodarczo-Samorządowym, który odbędzie się w poniedziałek w Ciechanowie.

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej pojawią się natomiast: Jadwiga Emilewicz – minister przedsiębiorczości i technologii, Piotr Müller – wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego oraz eksperci.

– Podczas kongresu odbędą się wystąpienia panelowe. Zachęcam do czynnego udziału i przyłączenia się do dyskusji, w czasie których będą poruszane tematy dotyczące m. in. Konstytucji dla biznesu, którą 23 marca podpisał prezydent Andrzej Duda oraz spraw oświatowych czy reformy nauki i szkolnictwa wyższego – mówi posłanka Cicholska.

- R E K L A M A -"))

 Program Kongresu:

10.00-10.45 Wystąpienia otwierające
10.45-11.00 Przerwa kawowa
11.00-12:30 bloki tematyczne cz.1

• Konstytucja Biznesu – najnowsze rozwiązania dla przedsiębiorców
• Konstytucja dla Nauki – reforma nauki i szkolnictwa wyższego
• Innowacyjne i przedsiębiorcze samorządy

12:30-13:30 Lunch
13:30-15:00 bloki tematyczne cz. 2

• Polska Strefą Inwestycji – nowe możliwości dla małych i średnich przedsiębiorstw
• Możliwości dla młodych – rozwój osobisty i zakładanie firmy
• Rolnictwo – innowacyjność w rolnictwie i prowadzenie własnej firmy

Kongres odbędzie się 16 kwietnia o godz. 10:00 w budynku przy ul. Narutowicza 9. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja możliwa jest przez formularz

Organizatorami konferencji są: minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz, rektor PWSZ Leszek Zygner oraz posłanka Anna Cicholska. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

1 komentarz

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A