niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaMaraton Fitness

Maraton Fitness

-

25 lipca na Hali sportowej MOSiR przy ul. 17 Stycznia odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna. W maratonie fitnessu udział mogą wziąć wszyscy chętni, niezależnie od wieku i zaawansowania w uprawianiu sportu.

Maraton fitnessu jest zakończeniem dofinansowanego przez miasto projektu „Aktywny Ciechanów”, mającego na celu aktywizację mieszkańców Ciechanowa. Przez dwa miesiące jego uczestnicy mogli bezpłatnie uczęszczać na ćwiczenia prowadzone w formie zajęć fitness, CrossFit i „Zdrowy Kręgosłup”, poprawiające kondycję i sprawność fizyczną, wzmacniające mięśnie, modelują i rozciągają całe ciało.

- R E K L A M A -"))

W niedzielnym maratonie fitness 25 lipca udział będą mogli wziąć udział nie tylko sami uczestnicy projektu, ale również wszyscy mieszkańcy Ciechanowa. Osoby niepełnoletnie w towarzystwie rodzica lub opiekuna.

Rejestracja będzie możliwa w Hali sportowej MOSiR przy ul. 17 stycznia od godz. 17.15. Maraton rozpocznie się o godz 17.30. Będzie można wziąć udział w całości lub części maratonu złożonego z 4 bloków.

O 17.30 ćwiczony będzie Step Aerobic, następnie o 18.20 Fit Body, o 19.10 Super Brzuch, a od 19.40 rozpocznie się Stretching i rozluźnianie.

Wszyscy uczestniczy otrzymają medale.

W trakcie trwania maratonu odbędzie się charytatywna zbiórka pieniędzy na leczenie Mii Majchrzak, która pilnie potrzebuje skomplikowanej operacji kręgosłupa.

Grafika. UM Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A