Główna Wiadomości Marek Kiwit Wójt Gminy Ciechanów z absolutorium

Marek Kiwit Wójt Gminy Ciechanów z absolutorium

-

Uchwała została podjęta 12 głosami za przy 2 przeciwnych

Na dzisiejszej sesji Rady Gminy Ciechanów jej szef Marek Kiwit otrzymał absolutorium 12 głosami. Z kolei przy głosowaniu wotum zaufania 10 radnych opowiedziało się za, przy 4 głosach wstrzymujących.

- R E K L A M A -"))

Wójt Marek Kiwit dziękując radnym, sołtysom i pracownikom zaznaczył, że praktycznie zawsze dostawał absolutorium jednogłośnie, dopóki do samorządu nie wdarła się polityka.

– Radni nawet nie potrafią wytłumaczyć czemu są przeciwko lub czemu wstrzymują się od głosu. Dziękuję wszystkim za pracę przy realizacji budżetu – podkreślał wójt Kiwit.

Fot. UG Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

Czy w Ciechanowie pojawią się pojemniki na plastikowe korki?

Czekamy na odpowiedź z Ratusza Ogólnodostępne pojemniki na korki mogłyby stanąć w naszym mieście. Plastikowe korki przekładają się na realne pieniądze, a co za tym...

R E K L A M A

R E K L A M A