GłównaTemat dniaMiasto Ciechanów bez rządowego wsparcia

Miasto Ciechanów bez rządowego wsparcia

-

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych rozdysponowany

– Drogi i budynki w Ciechanowie – w ocenie rządu – nie zasługują na modernizacje. Analizując listę samorządów, które otrzymały dofinansowanie znów widać, że publiczne pieniądze są dzielone według partyjnego klucza. Ta smutna rzeczywistość, pogłębiana kolejnymi analogicznymi zachowaniami władzy centralnej, wielu może przypominać powrót do zasad rozdziału środków finansowych obowiązujących w poprzednim ustroju PRL. To oczywiste, że każde pieniądze zewnętrzne przyczyniają się do bardziej dynamicznego rozwoju. Chcemy jednakże zapewnić mieszkańców Ciechanowa, że wszystkie plany inwestycyjne i tak zostaną zrealizowane. Tyle lat świetnie radziliśmy sobie bez pomocy finansowej państwa, więc poradzimy sobie także i teraz. Jesteśmy przy tym winni przekazania takich informacji wszystkim mieszkańcom, którzy przecież podejmują decyzje przy urnach w wyborach do parlamentu, oczekując m.in., że ich małe ojczyzny będą traktowane sprawiedliwie i zgodnie z prawem. Kolejny raz nie mogliśmy liczyć na uczciwe zasady. Jak nas pisemnie poinformowano, poprzednich naszych wniosków członkowie komisji przy premierze nawet nie ocenili, nie sporządzono też żadnego protokołu. Chyba nie tak to powinno wyglądać w demokratycznym państwie prawa, o które wielokrotnie w naszej historii walczyli polscy patrioci – informuje Urząd Miasta Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Fot. UM Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A