niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaMinister Marlena Maciąg z wizyta w Regiminie i Ojrzeniu

Minister Marlena Maciąg z wizyta w Regiminie i Ojrzeniu

-

Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg omówiła m.in nowy program Polski Ład czyli Program Inwestycji Strategicznych który ma na celu m.in. zwiększenie skali inwestycji publicznych przez bezzwrotne dofinansowanie inwestycji realizowanych przez samorządy.

-Pani Minister złożyła symboliczną wiązankę w miejscu pamięci Adama Rzewuskiego w Lekowie. Następnie w swoim przemówieniu zwracając się do Seniorów, podkreśliła ich ważną rolę w życiu i kształtowaniu Polskich Rodzin oraz wyraziła swoją wdzięczność  a także zapewniła o dalszej opiece nad Seniorami. Pani Minister omówiła również nowy program Polski Ład czyli Program Inwestycji Strategicznych który ma na celu m.in. zwiększenie skali inwestycji publicznych przez bezzwrotne dofinansowanie inwestycji realizowanych przez samorządy. Po przemówieniach Pani Minister spotkała się z Seniorami w Klubie Senior+ w Lekowie , którzy podziękowali jej za wizytę. Pani Minister odwiedziła również Kościół pw. św. Stanisława BM w Lekowie. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas, wiele cennych podpowiedzi i życzliwość. Dziękuję wszystkim przybyłym na spotkanie – informuje Wójt Gminy Regimin Mariola Kołakowska

- R E K L A M A -"))

Fot. Wójt Gminy Regimin Mariola Kołakowska

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A