GłównaPo godzinachMława : Płock – 6 stopni Celsjusza różnicy

Mława : Płock – 6 stopni Celsjusza różnicy

-

Między Mławą, a Płockiem przebiega teraz granica między rosyjską zimą i atlantycką odwilżą. W Mławie jest – 5°C, a w Płocku +1°C. Miasta dzieli tylko 90 km i różni teraz aż 6 stopni – podzielił się na twitterze ciekawostką Tomasz Wasilewski, prezenter pogody w tvn24.

A jaka pogoda czeka nas w najbliższych dniach? Dziś i jutro w dzień temperatura ma oscylować wokół 0°C, ale w piątek w nocy spadnie do -7°C. Ponadto meteorolodzy przewidywali na dziś opady deszczu przechodzącego w śnieg.

- R E K L A M A -"))

W sobotę temperatura ma wynosić -1°C w dzień, w nocy – 8°C, w niedzielę odpowiednio – 4 i – 10°C. Zachmurzenie będzie przejściowe i duże. W kolejnych dniach należy spodziewać się od – 4 do – 2°C za dnia oraz od – 7 do nawet – 12°C nocą.

- R E K L A M A -"))
Viael
Sourcetvn meteo

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

3 komentarze

  1. To prawda. Mimo, że jesteśmy ma Mazowszu to jeśli o chodzi o warunki klimatyczne to zdecydowanie bliżej nam do Warmii i Mazur a nawet Suwalszczyzny. A mnie też jakoś bliżej do tamtych stron 🙂

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A