niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaModernizacja ulicy Kolonijnej

Modernizacja ulicy Kolonijnej

-

Na wniosek mieszkańców odcinek od drogi krajowej nr 50 do ul. Kasprzaka zostanie wyrównany i utrwalony. Zadanie jest realizowane w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego.

W pierwszej kolejności uzupełnione będą ubytki, następnie droga zostanie wyrównana. Nawierzchnia ul. Kolonijnej będzie utrwalona emulsją i grysami.

- R E K L A M A -"))

Prace mają zakończyć się w lipcu tego roku.

To zwycięski projekt który został wybrany przez mieszkańców osiedla „Słoneczne” w ramach tegorocznej edycji Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Fot. UM Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A