GłównaTemat dniaMost 3Maja aktualne informacje

Most 3Maja aktualne informacje

-

Publikujemy przebieg zdarzeń z 6 maja związanych ze zgłoszeniem uszkodzenia konstrukcji Mostu 3 Maja.
O godz. 7.26 aspirant sztabowy Grzegorz Koziatek z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie przekazał telefonicznie informację do kierownik Referatu Inżynierii Miejskiej Urzędu Miasta Ciechanów Anny Mirzejewskiej o zapadnięciu jezdni na Moście 3 Maja. Po otrzymaniu zgłoszenia powiadomiono przedstawiciela firmy odpowiadającej za bieżące utrzymanie dróg, który na miejscu pojawił się o godz. 7.35. O godz. 7.40 przybyła kierownik Anna Mirzejewska. O 7.50 na miejsce przyjechała zastępca prezydenta Miasta Ciechanów Iwona Kowalczuk. Od godz. 7.45 na miejscu była obecna policja (młodszy aspirant Jacek Kawecki), następnie o godz. 8.20 pojawiły się dwa patrole Straży Miejskiej. Zabezpieczono teren zdarzenia. Podjęto decyzję o wstrzymaniu ruchu. Policja ok. godz. 8.30 odjechała z uwagi na konieczność podjęcia innej interwencji. Dalsze prace w sprawie prowadził zwołany w pilnym trybie w ratuszu Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego.

Fot. UM Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A