Główna Na sygnale Motorowerzysta kontra bus

Motorowerzysta kontra bus

-

Dziś (6 kwietnia) tuż po godz. 7:00 na skrzyżowaniu ulic 3 Maja, Tatarskiej, Sienkiewicza i Płockiej w Ciechanowie doszło do zderzenia busa z motorowerem.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 28-letni ciechanowianin, kierujący motorowerem, poruszał się ulicą Sienkiewicza prosto w kierunku ulicy 3 Maja, natomiast 43-letni mieszkaniec Ciechanowa podróżujący Fiatem Ducato jechał od strony ulicy 3 maja i chciał skręcić w ulicę Płocką – wtedy doszło do zderzenia.

- R E K L A M A -"))

Motorowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie. Droga w tej chwili jest przejezdna, jednak mogą jeszcze występować małe utrudnienia w ruchu.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A