Główna Kultura Ciechanów: Można składać wnioski o stypendia z Funduszu "Sztuka Młodych"

Ciechanów: Można składać wnioski o stypendia z Funduszu „Sztuka Młodych”

-

Podania wraz z opisem osiągnięć o przyznanie stypendium są przyjmowane w sekretariacie Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie do końca lutego 2018 roku. Stypendia uzdolnionym młodym osobom z tego powiatu będą przyznawane jednorazowo. Pieniądze powinny być przeznaczone na rozwój artystyczny.

Fundusz został utworzony by wspierać młodych adeptów sztuk w zakresie tańca, plastyki, muzyki, śpiewu, teatru i innych form artystycznych. Osoby te muszą jednak kształcić się lub działać w placówkach na terenie powiatu ciechanowskiego. Fundusz jest tworzony ze środków pozyskanych w ramach corocznego Koncertu Noworocznego „Gala”. Stypendium może być przyznane na pokrycie w części lub całości zajęć warsztatowych, zakup lub remont instrumentu, fachowej literatury oraz pomocy dydaktycznych.

- R E K L A M A -"))

Pieniędzmi dysponuje Komisja Funduszu, jest ona powoływana corocznie i to ona decyduje komu zostaną przyznane stypendia. Stypendyści otrzymują list gratulacyjny, potwierdzający przyznanie stypendium. Wypłacenie przyznanej kwoty następuje po okazaniu stosownych dokumentów finansowych, stwierdzających poniesione koszty. Stypendium należy wykorzystać do 15 listopada w roku, w którym zostało przyznane.

- R E K L A M A -"))
Viaamil

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A