GłównaTemat dniaNa terenie Gminy Sońsk rozpoczęła się przebudowa DP 3428W w m. Koźniewo...

Na terenie Gminy Sońsk rozpoczęła się przebudowa DP 3428W w m. Koźniewo Wielkie.

-

Zadanie o długości 1,2 km przewiduje poszerzenie jezdni do 4,5 m, wykonanie obustronnych poboczy o szer. 0,75 m i odwodnienia w postaci obustronnych muld trawiastych. Zostaną wybudowane również zjazdy do posesji sąsiadujących z drogą oraz przepusty pod koroną drogi. Nałożona zostanie warstwa wiążąca i warstwa ścieralna 2 x 4 cm.
-Dodatkowo zgodnie z obowiązującymi przepisami wykonawca wbuduje kanał technologiczny dla ewentualnych urządzeń teletechnicznych. Generalnym wykonawcą jest firma Bliźniaczek z m. Cichawy. Wartość zadania to blisko 600 tys. zł. Termin zakończenia prac to 31.10.2021 r. – informuje Powiatowy Zarząd Dróg w Ciechanowie
Fot. PZD Ciechanów
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A