Główna Wiadomości Niewybuchy znalezione na polu. Na miejsce wezwano saperów

Niewybuchy znalezione na polu. Na miejsce wezwano saperów

-

Saperzy zabrali niewybuchy znalezione pod Ciechanowem. Były to cztery pociski artyleryjskie z czasów II wojny światowej.

W poniedziałek (16 kwietnia) 58-letni mężczyzna podczas prac polowych wykopał z ziemi przedmioty przypominające niewybuchy. Policyjny pirotechnik wstępnie potwierdził, że są to 4 pociski artyleryjskie z widocznymi śladami korozji z okresu II Wojny Światowej. Do czasu przyjazdu patrolu saperskiego, miejsce gdzie znajdowały się wykopane niewybuchy zabezpieczał funkcjonariusz policji. 

- R E K L A M A -"))

Pomimo upływu lat niewybuchy w dalszym ciągu mogą być niebezpieczne. Policja ostrzega, aby w razie odkrycia takiego znaleziska, nie dotykać ich ani nie przenosić, natychmiast powiadomić policję i poczekać do przyjazdu patrolu.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A