GłównaWiadomościNocny pościg za pijanym kierowcą Audi

Nocny pościg za pijanym kierowcą Audi

-

Trwają czynności mławskiej Policji w sprawie nietrzeźwego kierowcy, który w nocy z soboty na niedzielę, na terenie Mławy, nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekając uderzał pojazdem w ścigające go radiowozy, próbując zepchnąć je z drogi. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dopuścił się też kilku przestępstw oraz licznych wykroczeń. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.

Dyżurny mławskiej komendy Policji, w niedzielę tuż po godz. 3 w nocy, odebrał zgłoszenie, dotyczące nietrzeźwego kierowcy audi. Interweniujący patrol prewencji zauważył podejrzanego kierującego w pobliżu jednej ze stacji paliw w Mławie. Kierowca jednak zlekceważył sygnały do zatrzymania się i ruszył do ucieczki. Do pościgu dołączył drogi patrol. Kierujący audi, uderzając w ścigające go radiowozy, próbował zepchnąć je z drogi. W trakcie ucieczki urwał jedną z opon w swoim audi i jadąc na feldze, uciekał przez centrum miasta. Kilka przecznic dalej został zatrzymany, po tym jak uderzając autem, wyrwał znak „przejście dla pieszych”.

Zatrzymany, pijany pirat drogowy, to 32-letni mławianin. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Podczas pościgu uszkodził dwa radiowozy, dwóch policjantów zostało rannych. Po udzieleniu pomocy medycznej, zostali zwolnieni ze szpitala.

- R E K L A M A -"))

32-latek trafił do policyjnego aresztu. Jest podejrzany o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz stosowanie przemocy w celu zmuszenia funkcjonariuszy do odstąpienia od czynności służbowych. Odpowie także za liczne wykroczenia drogowe. Stracił już prawo jazdy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Mława

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A