GłównaTemat dniaNowe drzewa w mieście

Nowe drzewa w mieście

-

Dziś przy ul. Armii Krajowej nasadzono kolejne drzewa, które dadzą tlen, cień i wzbogacą miejską zieleń. Na odcinku od Kauflandu do bazarku będzie rosło 30 klonów.
To kontynuacja nasadzeń, które w tym roku wykona miasto w ramach II etapu projektu „Drzewa dla Ciechanowa”, wybranego przez mieszkańców w tegorocznej edycji Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego.
Już niebawem kolejne drzewa pojawią się na miejskich działkach, przy placach i wzdłuż ulic.
Fot. UM Ciechanów
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A