Główna Ważne Nowe "Gwiezdne Wojny" nie w Ciechanowie

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

-

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie

Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na wyłączność. Byłby grany tylko jeden film praktycznie do połowy stycznia.

- R E K L A M A -"))

Po analizie poprzednich części Gwiezdnych Wojen zainteresowanie tym cyklem było nikłe. A w tym czasie grane są inne też filmy np. Futro z Misia, Jak zostałem gangsterem historia prawdziwa, które są warte obejrzenia.

Niestety więc na Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie musicie wybrać się w inne miejsce.

Fot. PCKiSz Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

4 komentarze

  1. Bardzo dobrze postąpili, przynajmniej nie stracą pieniędzy a i ludzie będą mieli co oglądać innego. Nie zmienia to faktu że przydałoby się multikino czy inne cinemacity.

  2. 11
    1

    Żenada… Ostatnia część sagi.. Coraz bardziej mi brakuje multikina w Ciechanowie. Teraz muszę jechać do innego miasta aby obejrzeć film. Co jak co ale zarząd PCKiSZ źle postąpił.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A