GłównaTemat dniaNowe miejsca parkingowe i poszerzenie drogi na osiedlu Aleksandrówka

Nowe miejsca parkingowe i poszerzenie drogi na osiedlu Aleksandrówka

-

Rozpoczęły się prace budowlane w ul. Sikorskiego. Droga wewnętrzna będzie poszerzona, utworzone zostaną kolejne miejsca parkingowe. Zmianie ulegnie organizacja ruchu. Zadanie zostało wybrane przez mieszkańców osiedla Aleksandrówka w ramach tegorocznego głosowania w Ciechanowskim Budżecie Obywatelskim.

Istniejąca droga zostanie poszerzona, następnie wyrównana masą asfaltową. Między budynkami przy ul. Sikorskiego 2 i 4, wzdłuż zachodniej krawędzi jezdni, powstanie zatoka parkingowa dla siedmiu aut.

- R E K L A M A -"))

Nawierzchnia betonowego chodnika będzie usunięta i zastąpi ją parking, na nowe wymienione zostaną krawężniki. Prace obejmą też regulacje studni kanalizacyjnych, zagospodarowanie wód opadowych i otoczenia.

Zmianie ulegnie organizacja ruchu. Dojazd do budynków przy ul. Witosa 19, 19a, 19b będzie wyznaczony od ul. Sikorskiego.

Prace mają zakończyć się w październiku 2021 r.

Celem realizacji wybranego przez mieszkańców osiedla projektu jest poprawa bezpieczeństwa oraz estetyki przestrzeni.

Fot. UM Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A