poniedziałek, 29 listopada 2021
GłównaTemat dniaNowe nasadzenia przy ul. Parkowej

Nowe nasadzenia przy ul. Parkowej

-

Przy ul. Parkowej rozpoczęto prace przygotowawcze związane z zaplanowanymi nasadzeniami z róży marathon. Wzdłuż ulicy zostanie usunięta darń, a teren uzupełniony urodzajną ziemią. Na powierzchni 455 m2 zostanie posadzonych 1820 roślin.

Róża marathon to szczególnie obficie i długo kwitnąca odmiana. Jest odporna na trudne warunki pogodowe, nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych, a do tego tłumi rozwój chwastów. Doskonale sprawdza się w przestrzeni publicznej i poprawia jej estetykę.

- R E K L A M A -"))

Zadanie pod nazwą „Rozwój zieleni miejskiej w Ciechanowie” realizowane jest w ramach dotacji pozyskanej z „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu” utworzonego przez samorząd województwa mazowieckiego.

Fot. UM Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A