GłównaTemat dniaNowy dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ciechanowie

Nowy dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ciechanowie

-

W piątek 30 kwietnia 2021 r. Komendant Powiatowy PSP w Ciechanowie mł. bryg. Tomasz Gajewski mianował na stanowisko dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ciechanowie mł. bryg. Piotra Kwasiborskiego, który od 2019 r. zajmował stanowisko zastępcy dowódcy JRG. Funkcję obejmie z dniem 1 maja 2021 r.

Jednostka Ratownicza Gaśnicza jest komórką organizacyjną Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie, wyposażoną w specjalistyczny sprzęt do walki z pożarami, klęskami żywiołowymi i innymi miejscowymi zagrożeniami. Służbę w JRG pełni 63 strażaków.

- R E K L A M A -"))

Fot. KP PSP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A