GłównaWiadomościNowy most już gotowy. Kierowcy niecierpliwie czekają na otwarcie

Nowy most już gotowy. Kierowcy niecierpliwie czekają na otwarcie

-

Jego budowa trwała wiele miesięcy, a kierowcy zmuszeni byli korzystać z tymczasowej przeprawy, na której ruch odbywał się wahadłowo i był sterowany światłami. To powodowało, że dość często stali w korkach.

Mamy dobrą wiadomość –  most na drodze wojewódzkiej nr 615 na rzece Dunajczyk w Konopkach pozytywnie przeszedł kontrolę nadzoru budowlanego i niebawem będzie można z niego korzystać.

– Mamy już zgodę na jego użytkowanie wydaną przez Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Czekamy już tylko na „formalną” decyzję, czyli oficjalne pismo w tej sprawie. Niewykluczone, że dziś zapory zostaną zdjęte i ruch na tym obiekcie zostanie już dopuszczony – powiedziała nam w poniedziałek Monika Burdon z Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

- R E K L A M A -"))

Przypomnijmy. Nowa przeprawa powstała w miejscu starej, którą rozebrano. Nowy most jest szerszy i bezpieczniejszy, bo odseparowano ruch pieszych. Jego budowa pochłonęła  niemal 2 mln zł i w całości została sfinansowana z budżetu województwa mazowieckiego.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A