niedziela, 24 października 2021
GłównaWiadomościWitamy na portalu "Nasz Ciechanów"

Witamy na portalu „Nasz Ciechanów”

-

Szanowni Czytelnicy, witamy na nowym portalu informacyjnym „Nasz Ciechanów”, na którym przez siedem dni w tygodniu będą pojawiać się najnowsze wiadomości z Ciechanowa i regionu.

Stawiamy przede wszystkim na rzetelność i niezależność – te zasady przyświecają nam przy tworzeniu istniejącego od 2010 roku portalu „Nasza Mława”. Odwiedza go codziennie kilkanaście tysięcy osób – również wielu ciechanowian – co zainspirowało nas do założenia nowego, lokalnego serwisu.
Do naszego zespołu dołączyli ciechanowscy dziennikarze, doskonale zorientowani w najważniejszych sprawach i problemach miasta.

- R E K L A M A -"))

Stronę, którą oddajemy do Państwa dyspozycji, można wygodnie przeglądać nie tylko na ekranie monitora, ale również na smartfonie czy tablecie. Zapowiedzi najważniejszych newsów pojawiają się również na naszym profilu Facebook – namawiamy do polubienia go i bycia na bieżąco z tym, co dzieje się w okolicy.

Zachęcamy do lektury artykułów, komentowania i dzielenia się z nami swoimi opiniami i sugestiami.

Redakcja portalu „Nasz Ciechanów”

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

10 komentarze

  1. Lubię portal Nasza Mława, bo jest bardzo wyważony. Nie wiem czy w Ciechanowie będą ci sami dziennikarze, ale pewnie „duch” portalu zostanie tu zachowany. Powodzenia!

  2. Wreszcie coś nowego. W przestrzeni słowa pisanego jest miejsce na nowy portal. Tak naprawdę w Ciechanowie żadnych nowych mediów nie było już od lat. Tygodnik „C” to relikt przeszłości. „CI” bez motywacji, „CO” zdycha a o Tygodniku browarowym nie wspominam. Potrzebny jest świeży powiew. Powodzenia z całego serca.

  3. Bliźniaczy portal w Mławie jest mocną i znaną marką. Silna pozycja rokuje że portal ma szansę przyjąć się w Ciechanowie Ich ekskluzywny kwartalnik to wyjątkowo dobre czasopismo jak na wydawnictwo lokalne. Czy podobne będzie wydawane też w Ciechanowie ?

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A