niedziela, 24 października 2021
GłównaWiadomościNowy wójt gminy Sońsk złożył ślubowanie

Nowy wójt gminy Sońsk złożył ślubowanie

-

W Sońsku (19 listopada) na sesji rady gimy, nowy wójt Jarosław Muchowski złożył ślubowanie. Zrobił to w obecności sołtysów oraz nowych radnych. 

W poniedziałek o godzinie 10:00 odbyła się I sesja Rady Gminy Sońsk. Głównym punktem posiedzenia było złożenie ślubowania przez nowo wybranego wójta Jarosława Muchowskiego. Swoje ślubowanie złożyli także radni.

- R E K L A M A -"))

Rada Gminy Sońsk dokonała także wyboru przewodniczącego oraz wiceprzewodniczącego rady. Przewodniczącym został Waldemar Gebert, wiceprzewodniczącym natomiast – Michał Pawlak.

I Sesja Rady Gminy Sońsk zakończyła się przemówienia, gratulacjami oraz wręczenie kwiatów nowemu wójtowi.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A