niedziela, 24 października 2021
GłównaWiadomościObchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych [ZDJĘCIA]

-

W miniony piątek (1 marca) pod dawną siedzibą Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Ciechanowie odbyła się uroczystość z Apelem Pamięci w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Uroczystość miała szczególny charakter dzięki zaangażowaniu 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. st. sierż. Mieczysława Dziemieszkiewicza, ps. „Rój”. Pod dawną siedzibą PUBP w Ciechanowie zebrali się parlamentarzyści, przedstawiciele władz powiatowych, miejskich, stowarzyszeń i organizacji, a także szkół aby złożyć hołd poległym i pomordowanym żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.

- R E K L A M A -"))

fot. 5. Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A