GłównaTemat dniaObywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy

Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy

-

O podejrzeniu kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu poinformowała policjantów inna kierująca. Okazało się, że 62-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj wieczorem drogą relacji Ciechanów- Przasnysz poruszał się kierowca samochodu audi, który zjeżdżał na lewy pas ruchu, zachowanie kierowcy nie budziło wątpliwości u zgłaszającej, że kierowca tego pojazdu jest nietrzeźwy. Kobieta o swoich spostrzeżeniach poinformowała operatora numeru 112. Zgłaszająca obawiała się, że za chwilę może dojść do wypadku. Chwilę po zgłoszeniu kierowca audi wjechał na wysepkę oddzielającą pasy ruchu. Gdy pojazd się zatrzymał świadkowie zdarzenia zabrali kluczyki od pojazdu aby uniemożliwić dalszą jazdę mężczyźnie. Na szczęście w tym przypadku nie doszło doszło do tragedii.

- R E K L A M A -"))

Zatrzymanym na gorącym uczynku okazał się 62-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Policjanci z Ciechanowa zbadali trzeźwość zatrzymanego kierowcy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a pojazd został zabezpieczony na parkingu policyjnym. Teraz nieodpowiedzialny 62-latek wytłumaczy się będzie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A