niedziela, 24 października 2021
GłównaWiadomościOddaj swoje graty!

Oddaj swoje graty!

-

Niezależnie od tego, czy chcielibyśmy pozbyć się starej szafy tamującej przejście w przedpokoju, przemeblować salon, czy po prostu wymienić wysłużoną kanapę, zazwyczaj spotykamy się z tym samym problemem. Co zrobić ze starymi meblami?

Miasto wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Wzorem lat ubiegłych zorganizowana zostanie wiosenna zbiórka odpadów wielkogabarytowych w budownictwie  wielorodzinnym. W dniach 19 i 20 kwietnia każdy może pozbyć się starych mebli, dywanów czy sprzętu AGD i RTV.

- R E K L A M A -"))

19 kwietnia  2018 r.

– Centrum
– Aleksandrówka
– Powstańców Wielkopolskich
– Jeziorko
– 40 – lecia
– Księcia Konrada
– Krubin

20 kwietnia  2018 r.

-Kargoszyńska
-Bloki
-Płocka
-Niechodzka
-Fabryczna
-Przemysłowe

Odpady należy wystawiać wokół pojemników na selektywną zbiórkę odpadów na terenie  poszczególnych osiedli.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

5 komentarze

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A