GłównaTemat dniaOdeszła Julita Borowska-Bugdal - dziennikarka

Odeszła Julita Borowska-Bugdal – dziennikarka

-

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu dzisiejszym w wieku 41 lat zmarła Julita Borowska-Bugdal – dziennikarka, która współpracowała z naszym portalem od 2019 r., w ciągu całego swojego życia pracowała w wielu lokalnych redakcjach.

Julita była osobą, na której zawsze mogliśmy polegać, a współpraca z nią była dla nas ogromnym zaszczytem. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

- R E K L A M A -"))

Pogrążonej w smutku rodzinie składamy kondolencje.

O terminie uroczystości pogrzebowej poinformujemy wkrótce.

 

 

Fot. Pixabay

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A