GłównaTemat dniaOficjalne otwarcie placu targowego w Glinojecku już w środę

Oficjalne otwarcie placu targowego w Glinojecku już w środę

-

– Uprzejmie informujemy, że z środę 15 września br. o godz. 12.00  w Glinojecku przy ulicy Fabrycznej nastąpi  uroczyste otwarcie placu targowego, oddanego do użytku po gruntownym remoncie. Zmodernizowanie targowiska miało na celu stworzenie lepszych warunków do rozwoju sprzedaży oraz podniesienie jakości samego sposobu świadczenia handlu.  Otwarcie targowiska poprzedzi uroczyste przecięcie wstęgi i poświęcenie obiektu oraz krótkie przemówienia  Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck i zaproszonych gości – informuje Urząd Miasta i Gminy Glinojeck.  Targowisko miejskie w Glinojecku  przeszło już wymagane odbiory techniczne. Inwestycja powstała przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego

Fot. UMiG Glinojeck

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A