GłównaSportPierwsze mecze ligowe rozegrane

Pierwsze mecze ligowe rozegrane

-

Piłkarze z APN Olimp Ciechanów pierwsze mecze ligowe w rundzie wiosennej mają za sobą!

W sobotę pierwszy mecz rozegrali zawodnicy z rocznika 2005/2006. APN Olimp Ciechanów prowadzony przez trenera Grzegorza Szmita zremisował u siebie z drużyną Żbika Nasielsk 2:2.

- R E K L A M A -"))

10 kwietnia swój pierwszy mecz rozegrali również zawodnicy z rocznika 2007. Zespół trenera Radosława Myca pokonał zespół MKS Ciechanów. Kolejny raz skutecznością popisał się Kuba Smoługa strzelec czterech bramek dla APN Olimp.

- R E K L A M A -"))
SourceAPN Olimp

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A