niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnalePijany rowerzysta jechał środkiem drogi. Miał prawie 3 promile

Pijany rowerzysta jechał środkiem drogi. Miał prawie 3 promile

-

Do zdarzenia doszło wczoraj ok godz. 17:30 na krajowej 60-ce.

-Otrzymaliśmy zgłoszenie, od innego kierowcy, że na drodze relacji Glinojeck-Ciechanów, rowerzysta jedzie środkiem drogi, co stwarza ogromne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym- informuje oficer prasowy KPP w Ciechanowie komisarz Jolanta Bym.

- R E K L A M A -"))

Funkcjonariusze zatrzymali rowerzystę.. Jak się okazało był kompletnie pijany. Badanie na zawartość alkoholu wykazało 2,6 promila w organizmie. 62-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego spędził noc w policyjnym areszcie.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A