GłównaTemat dniaPiknik rodzinny w Ojrzeniu

Piknik rodzinny w Ojrzeniu

-

12 września na boisku ORLIK w Ojrzeniu odbył się piknik rodzinny, w którym nie zabrakło ciechanowskich strażaków.

Podczas pikniku najmłodsi mogli poznać zasady właściwego reagowania i zachowania się w sytuacjach zagrożenia, zobaczyć sprzęt, którego na co dzień używają strażacy, czy poznać podstawy udzielania pierwszej pomocy. Miejscem, które wzbudziło najwięcej zainteresowania i emocji był namiot, w którym panowało zadymienie (bezpieczny dym), gdzie dzieci mogły zobaczyć do czego służy i jak działa kamera termowizyjna- relacjonuje oficer prasowy ciechanowskiej straży mł. kpt. Damian Kołpaczyński

- R E K L A M A -"))

Fot. KP PSP Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A