Główna Wiadomości PiS przedstawił 18 kandydatów na prezydentów

PiS przedstawił 18 kandydatów na prezydentów

-

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło w czwartek (26 kwietnia) kandydatów na prezydentów 18 największych miast w tegorocznych wyborach samorządowych.  Kiedy poznamy kandydatów na prezydenta Ciechanowa?

Nazwiska kandydatów na prezydentów największych miast w czwartek na konferencji prasowej ogłosił prezes PiS Jarosław Kaczyński. Wcześniej o sprawie poinformował Ryszard Terlecki na Twitterze.

- R E K L A M A -"))

 

O fotel prezydenta stolicy z poparciem obozu Zjednoczonej Prawicy będzie walczył wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

Na kandydata z ramienia PiS, który będzie startował w jesiennych wyborach samorządowych w Ciechanowie musimy jeszcze poczekać.

W rozmowie z portalem Nasz Ciechanów Robert Kołakowski poseł PiS poinformował, że jest za wcześnie aby podawać jakiekolwiek nazwiska.

– Na razie tylko przedstawieni są kandydaci z większych miast. W Ciechanowie trzeba poczekać. O żadnych nazwiskach nie możemy mówić, m.in dlatego, żeby chronić potencjalnych kandydatów. Za kilka dni, tygodni być może będziemy mogli mówić o konkretach – informuje poseł Robert Kołakowski.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

10 komentarze

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A