Główna Wiadomości Autobusy PKS znikają z dróg. Dojazd uczniów do szkół utrudniony

Autobusy PKS znikają z dróg. Dojazd uczniów do szkół utrudniony

-

W dalszym ciągu trwają rozmowy z sąsiednimi samorządami oraz prywatnymi przewoźnikami, aby zapewnić dojazd młodzieży do szkół po likwidacji spółki PKS Ciechanów. Póki co, starosta ciechanowski nie przedstawił konkretnych rozwiązań.

Jak się okazuje wciąż nie wpłynęła żadna propozycja ze strony prywatnych przewoźników.

- R E K L A M A -"))

– Robimy rozeznanie ile młodzieży dojeżdża do szkół na terenie Ciechanowa. Zwróciliśmy się do Grupy Mobilis, aby przedstawiła nam, jaki strumień pasażerów przepływa na poszczególnych liniach, którymi liniami mieszkańcy powiatu ciechanowskiego najczęściej jeżdżą. W dalszym ciągu to monitorujemy. Taki dojazd będzie zorganizowany – zapewnił starosta S. Morawski.  – Może będzie to spółka przewozowa Skarbu Państwa, a może prywatni przewoźnicy, ale dojazd zapewnimy – zaznaczył starosta.

Dziś (28 marca) odbyć ma się posiedzenie sesji sejmiku województwa mazowieckiego. Radni  zajmą stanowisko w sprawie likwidacji spółek PKS na Mazowszu.
O wszelkich ustaleniach dotyczących zapewnienia transportu publicznego w związku z likwidacją spółki PKS będziemy  informować na bieżąco.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A