niedziela, 24 października 2021
GłównaKulturaPlanują najechać na ciechanowski zamek

Planują najechać na ciechanowski zamek

-

To będzie prawdziwe oblężenie. Tym razem na Zamek Książąt Mazowieckich najadą… motocykliści. Latem na dziedzińcu będzie można zobaczyć zabytkowe perełki z całego kraju. Organizatorem wystawy jest Klub „Motorownia”. Miłośnicy dwóch kółek (koniecznie tych starych) nadal mogą zgłaszać swój udział.

– Czekamy na motocyklistów, którzy chcą się pochwalić swoimi maszynami. Do tej pory zgłosiło się ok. 150 uczestników. Będzie ok. 100 motocykli i 50 pojazdów zabytkowych. dla uczestników wystawy mamy zapewnione pole namiotowe i do tego także transport na to pole dla tych, którzy zechcą zostać dwa dni, czyli tyle ile trwać będzie wystawa – wyjaśniał Robert Bartołd

Każdy „eksponat” zostanie opisany, tak aby zwiedzający mogli poznać jego historię. Będzie też można porozmawiać z właścicielami pojazdów i za ich zgodą także na nie wsiadać.

– W zeszłym roku był Sokół 600, który przyjechał z Płocka, szansa by zobaczyć taki motocykl zdarza się bardzo rzadko. Zauważyliśmy, że zwiedzających wystawę najbardziej interesują WSK, Jawy i CZ bo to pamiętają. Zachęcamy by porozglądać się po całym placu, zapewniamy że będzie na cym zawiesić oko – mówił nam Cezary Piotrowski

- R E K L A M A -"))

Wystawa po raz 4. odbędzie się na Zamku Książąt Mazowieckich. Motocykle będzie można oglądać od 30 czerwca do 1 lipca. Na wystawie będą prezentowane te 1985 roku i starsze. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

- R E K L A M A -"))
Viaamil
Sourcered.

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A