niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnalePodsumowanie majówkowego tygodnia. Policja podaje porażające dane

Podsumowanie majówkowego tygodnia. Policja podaje porażające dane

-

Prawie 30 kolizji, 2 wypadki, 1 osoba zabita i 1 ranna- to bilans minionego majówkowego tygodnia na drogach powiatu ciechanowskiego. Statystyki są gorsze niż w ubiegłym roku. 

Przez 10 dni – od piątku 27 kwietnia do niedzieli 6 maja br. włącznie – na drogach powiatu ciechanowskiego, policjanci prowadzili wzmożone działania kontrolne. Miały one na celu m.in. zapewnienie płynności ruchu na drogach, eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących czy też przestrzeganie przez kierujących przepisów ruchu drogowego w tym ograniczeń prędkości.

- R E K L A M A -"))

W trakcie prowadzonych działań doszło do 2 wypadków drogowych i 29 kolizji. Niestety zginęła 1 osoba oraz 1 została ranna. Dla porównania w ubiegłym roku podczas sześciu dni majówki na ciechanowskich drogach doszło do 20 niegroźnych kolizji.

Do najtragiczniejszego w skutkach wypadku doszło 27 kwietnia na terenie
gminy Opinogóra Górna. Według wstępnych ustaleń około godz. 21:00 24-letni
kierujący samochodem skoda, stracił panowanie nad pojazdem a następnie
zjechał na pobocze i dachował. 24-letni kierujący wskutek odniesionych
obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Podczas majowego tygodnia na naszych drogach zatrzymano również 4 nietrzeźwych kierujących samochodami osobowymi oraz 17 nietrzeźwych rowerzystów.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

2 komentarze

  1. Nikt podając te śmieszne starystyki nie bierze pod uwagę o ile w porównaniu do poprzedniego roku wzrosła ilość samochodów i ogólnie pojazdów mechanicznych na naszych drogach.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A