GłównaTemat dniaPolicja odwołuje poszukiwania za Krzysztofem Kryczką

Policja odwołuje poszukiwania za Krzysztofem Kryczką

-

Policja odwołuje poszukiwania za zaginionym Krzysztofem Kryczką, mężczyzna został odnaleziony na terenie Warszawy

Przypomnijmy, poszukiwany zaginiął w dniu 17. 07. 2021 r. w godzinach 13.00-14.00 wyszedł z miejsca zamieszkania oświadczając, iż udaje się do pracy w Warszawie. W dniu 25.07.2021 r. skontaktował się telefonicznie z rodziną oznajmiając że jest w miejscowości Łódź. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A