niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaPolicja odwołuje poszukiwania za zaginionym

Policja odwołuje poszukiwania za zaginionym

-

Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie odwołuje poszukiwania za zaginionym 23 – letnim Damianem Z. Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy, przebywa poza granicami kraju Policjanci dziękują wszystkim osobom, które przyczyniły się do odnalezienia zaginionego, za szybką reakcje oraz za wszelkie informacje, które napływały do tutejszej Jednostki Policji w związku z zaginięciem.

Fot. pixabay

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A