GłównaTemat dniaPoprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu

Poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu

-

Na wniosek Urzędu Miasta Ciechanów i mieszkańców ulicy Kolonia Niechodzka Powiatowy Zarząd Dróg w Ciechanowie poprawił widoczność w obrębie włączania się do ruchu na drogę powiatową z drogi gminnej.
Widzialność w tym obszarze była ograniczona przez ogrodzenie prywatnej posesji. Dzięki zamontowaniu małego lustra drogowego kierowcy włączający się do ruchu będą mogli zauważyć zbliżającego się rowerzystę. Dodatkowo została zawieszona tabliczka informująca.
Fot. PZD
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A