niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaPotrącenie pieszych w Glinojecku

Potrącenie pieszych w Glinojecku

-

4 lipca o godz. 03:42 straż pożarna otrzymała informację o zdarzeniu drogowym w m. Glinojeck przy ul. Fabrycznej. Na miejscu KDR Z OSP Glinojeck zastał potrącone trzy osoby  przez nieustalonego sprawcę.

-Jednocześnie z pierwszym zastępem JOP na miejsce zdarzenia przybył ZRM. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy zespołowi ratownictwa medycznego w udzielaniu pierwszej pomocy. W momencie przybycia kolejnych dwóch zespołów ZRM poszkodowani zostali przetransportowani na noszach typu deska do karetek gdzie zespoły ZRM kontynuowały udzielanie pomocy. Wszyscy poszkodowani zostali przetransportowani na SOR. W trakcie działań na miejscu obecna była Policja. Z uwagi na brak innych zagrożeń działania zostały zakończone. W działaniach trwających 58min udział brały trzy zastępy straży pożarnej- relacjonuje mł. kpt. Damian Kołpaczyński

- R E K L A M A -"))

Fot. OSP Glinojeck

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A