GłównaNa sygnalePożar domu jednorodzinnego. Strażacka akcja trwała trzy godziny

Pożar domu jednorodzinnego. Strażacka akcja trwała trzy godziny

-

Pożar domu jednorodzinnego w Ojrzeniu przy ul. Polnej. W akcji udział wzięło siedem zastępów straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło 5 kwietnia o godz. 13.51.  Po przyjeździe na miejsce zastępu z JRG PSP Ciechanów strażacy zastali pożar poddasza w budynku jednorodzinnym jednokondygnacyjnym, krytym blachą. Ogień był widoczny na zewnątrz poddasza.

- R E K L A M A -"))

Wszyscy domownicy opuścili dom przed przybyciem zastępów SP. Właścicielka poinformowała strażaków, że w mieszkaniu nie ma już nikogo oraz, że energia elektryczna została odłączona. Strażacy pracujący w sprzęcie ochrony dróg oddechowych prowadzili jednoczesne działania zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz budynku. Koniecznym okazało się rozcinanie poszycia i konstrukcji dachu oraz wykonanie otworu rewizyjnego w suficie jednego z pokoi.

Po zlokalizowaniu i ugaszeniu palących się belek oraz palącej się izolacji, uszkodzona część konstrukcji dachu została rozebrana i sprawdzona. Po zakończeniu działań gaśniczych dach został zabezpieczony plandeką, dostarczoną przez właściciela.

Akcja z udziałem 3 zastępów z JRG oraz 4 z OSP (Ojrzeń, Młock oraz 2 z Kraszewa) trwała 2 godz. 46 min.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A